Charitativní Hudební kavárna

20.11.2018 19:00

Jak z názvu vyplývá, bude jednak vycházet ze zaběhnutého stylu Hudebních kaváren, kdy sál naplní stolečky pro příjemné posezení a popovídání. Nově však bude dobrovolné vstupné a prodej kávy, čajů i domácích koláčů věnován na účel charitativní sbírky.

Výtěžek z akce poputuje na nákup kola Loped pro Šimonka Schulze. Loped mu pomůže v rehabilitaci i v mobilitě, protože teď je částečně odkázán na pomoc druhých. Díky němu bude samostatnější a bude se moci jednodušeji začlenit do kolektivu.

DUFFY – Po letech folkrockového přešlapování se kapela zúžila na akustické trio a věnuje se čeření neprobádaných vod swingu. Čekají vás svižné písničky s lehkými melodiemi a těžkými texty.

TWO BASSES – Jestli jste si mysleli, že baskytara má být v kapele maximálně jedna, uvedeme to na pravou míru. Došli jsme k závěru, že pro naše vyjádření jsou ideální dvě. Abychom se nemuseli hádat, kdo bude držet rytmus, sdílíme svoje společné prostory s bubeníkem, který se o naše uzemnění postará. A čas od času si k nám přisedne vokalista, dechař, či jiný muzikant a dotvoří mozaiku svojí barvou. Užijete si překvapivě pestrou vlastní tvorbu od seskupení, které je v našich končinách jedinečné.